Yurt dışında öğrenim gören öğrencilerin aldıkları diploma yabancı dilde olduğu için denklik için noter onaylı diploma tercümesi ile YÖK’e başvurmaları gerekir.

Yabancıların yurtdışında aldıkları diploma ile YÖK’e denklik için başvuru yapabilirler.

Ayrıca yurtdışından alınan lise, üniversite, lisans, ön lisans, yüksek lisans, doktora diploma tercümesini tüm dillerde yapmaktayız.

Noter Onaylı Diploma Tercüme Nasıl Yapılır?

Diploma tercümesi yeminli tercümanlar tarafından yapılır. Notere onay için gidilir. Noter diploma tercümesini onaylar. Bu belgeye noter onaylı diploma tercüme denir.

Yeminli Tercüman Nasıl Olunur?

Yurtiçi veya yurtdışı üniversite öğrenimini yabancı dille gören mezunlar lisans diplomaları ile notere yeminli tercümanlık için başvuru yapabilirler. Noter uygun görürse yemin zaptı imzalatır. Tercüman yeminde belirtilen dilde belgeleri tercüme yapabilir. Bu belgeyi de noter onaylayabilir.

Noter Onaylı Diploma Tercüme

Her türlü okul, kurs vs. eğitim kurumundan alınan diploma, transkript, öğrenci belgesinin noter yeminli tercüman tarafından tercümesi yapıldıktan notere ibrazı ve noter tarafından da onaylanması işlemidir.

Noter Onaylı Diploma Tercüme Nerede Onaylanır?

Diploma tercüme noterde onaylanır.

Diploma Tercüme Noter Onayı Ücreti Ne Kadar?

Diploma tercüme noter onayı ücreti 169 TL’dir. (2020 Mart Ayı) Diploma tercüme noter tasdik ücreti 169 TL’dir. Diploma tercüme noter onayı fiyatı her yıl ocak ayı ve mart ayında artmaktadır.

Diploma Tercüme Ücretini Nasıl Ödeyebilirim?

Banka havalesi ile yapılabilir.

Diploma Tercümesini Nasıl Alabilirim?

Diploma tercümesi mail ile veya adresinize kargo yoluyla teslim edilebilir.

Diploma Tercüme Fiyatı Nedir?

Diploma tercüme fiyatları Arapça, İngilizce, Almanca, 20 TL, Bulgarca 20 TL, Fransızca 25 TL, Rusça 30 TL, Ukraynaca 30 TL. Diğer diller için şirketimizi arayınız.

Diploma Tercümesi Dilleri

İngilizce Diploma Tercümesi – Almanca Diploma Tercümesi – Fransızca Diploma Tercümesi – Arapça Diploma Tercümesi – Hollandaca Diploma Tercümesi – Rusça Diploma Tercümesi – Ukraynaca Diploma Tercümesi – İbranice Diploma Tercümesi -Danca Diploma Tercümesi – Sırpça Diploma Tercümesi – Makedonca Diploma Tercümesi – Bulgarca Diploma Tercümesi – Çince Diploma Tercümesi – İsveççe Diploma Tercümesi – Romence Diploma Tercümesi – Hırvatça Diploma Tercümesi – Almanca Diploma Tercümesi – Japonca Diploma Tercümesi – İspanyolca Diploma Tercümesi – Norveççe Diploma Tercümesi – Macarca Diploma Tercümesi – Yunanca Diploma Tercümesi – Hollandaca Diploma Tercümesi – Flemenkçe Diploma Tercümesi – İtalyanca Diploma Tercümesi – Fince Diploma Tercümesi – Portekizce Diploma Tercümesi – Farsça Diploma Tercümesi..